BOLIST
BOLIST.se
  • Golv & Paneler

    Vi har en stor utställning med golv och panel. Vi kan få tag i stort sett alla fabrikat på golv och panel som ni önskar, men de fabrikat vi har i vår utställning är dessa:

    Miljöagenturer (Coretec, Soft Step, 260 OAK och Karaktär), https://www.miljoagenturer.se/

    Baseco, https://www.baseco.se/sv/

    Norrlands Trähttps://norrlandstra.com/

    Moelven, https://www.moelven.com/se/se/tra-inomhus/innerpanel/

    Ta gärna kontakt med våra säljare så ska vi hjälpa dig med att hitta rätt golv och panel.

    Bengt@jgb.se - 0340-480 193

    Johan@jgb.se - 0340-480 196

    Bell@jgb.se - 0340-597 301

    Magnus@jgb.se - 0340-480 198

    Hans@jgb.se - 0340-480 191

    Mattias@jgb.se - 0340-480 199

    missing tag
    missing tag
    missing tag